apple id

آموزش ساختن اپل آیدی آمریکا

شما می توانید در صورت تمایل اپل آی دی خود را که توسط کارشناسان گیفت گستر ساخته شده است را از گیفت گستر خریداری نمایید.

نکاتی قبل از ورود به مراحل اجرایی که باید آن ها را در نظر بگیرید:

برای استفاده از برنامه های شرکت اپل داشتن اپل آیدی واجب است که به دلیل تحریم هایی که کشور ایران گریبان گیرش است می توان از طریق زیر یک اپل آیدی ساخت:

شما نمی توانید با IP ایران اپل آی دی بسازید باید از IP کشور آمریکا استفاده کنیدکه بعدا باید آدرس خود را در همان کشور بنویسید زیرا نمی توانید با آدرس دیگری ثبت نام کنید:

لازم به ذکر است عکس های گذاشته شده تحت ویندوز بوده است شاید در آیفون و آیپاد دچار تغییرات کوچکی باشد.

مراحل ساخت:

۱)       ابتدا وارد نرم افزار itunes می شویم.در قسمت بالا سمت راست بر روی iTunes storeکلیک می کنیم:

Untitled1

۲)       سپس کشور مورد نظر خود را انتخاب می کنید که در اینجا به دلیل این که از IP آمریکا استفاده کردیم باید کشور آمریکا را انتخاب کنیم:

Untitled2

۳)       بعد از این مرحله به صفحه جدیدی می روید در قسمت راست خود روی گزینه TOP FREE APPS می روید در اینجا روی یکی از گزینه ها می روید و روی گزینه free کلیک می کنید:

Untitled3

۴)       در ان قسمت روی گزینه Create Apple ID کلیکی می کنید:

Untitled4

۵)       سپس روی گزینه continue کلیک می کنیم:

Untitled5

۶)       در این مرحله تیک گزینه I Have read and agree to these terms and conditionفعال می کنیم و سپس روی گزینه Agree کلیک می کنیم:

Untitled6

۷)       در این قسمت آی دی و پسورد خود را وارد می کنید در بخش مهمی که این قسمت دارد این است که ۳ سوال را می توانید انتخاب کنید که جواب آن ها را بدهید. توجه داشته باشید این سوال ها برای این است که اگر شما پسورد خود را فراموش کردید با پاسخ دادن به این سوالات بتوانید دوباره پسورد خود را به دست آورید.گزینهOptional rescue Email لازم نیست پر کنید و در قسمت آخری که در این مرحله مشاهده میکنید وارد کردن تاریخ تولد خود به میلادی است. (ترجیحا در این قسمت سال میلادی را از ۱۹۸۵ به پایین انتخاب کنید) و سپس روی گزینه continue کلیک کنید :Untitled7

 

۸)       در این قسمت باید مشخصات محل زندگی خود در یکی از ایلات آمریکا را بنویسید این آدرس باید واقعی باشد. برای این کار می توانید به سایت http://maps.google.com بروید و در قسمت Search آن به عنوان مثال از Florida drug store استفاده می کنیم . آدرس یکی از آن ها را باز می کنیم.

Untitled8-1Untitled8-2

۹)       ابتدا در گزینه اول روی None کلیک کنید حال باید برای تکمیل آدرس خود در گزینه اول تا لغت street را در قسمت street ، شهر که در اینجا Florida می باشد و در قسمت City یک لغت دو حرفی FL که مخفف همان Florida است را باید پیدا کنید و در نهایت عدد ۵ رقمی که بعد از FL قرار داردرا در قسمت Zip در خط پایین در باکس Area ودقیقا اعداد مقابل به همراه خط تیره مابین اعداد را در قسمت Phone وارد کنید. و روی گزینه Create Apple ID کلیک کنید

Untitled9

۱۰)  پس از زدن گزینه Create Apple ID اگر با صفحه زیر مواجه شدید به این منظور است که آدرس شما تایید شده و ایمیلی از Apple برای شما ارسال می شود روی گزینه Ok کلیک کنید:

Untitled10

۱۱)   وقتی وارد ایمیل خود می شوید،ایمیلی از شرکت Apple دریافت کردید.ایمیل دریافتی حاوی متن زیر است. روی گزینه Verify now کلیک کنید .

Untitled11

بعد از تایید کردن شما فعال سازیثبت نام انجام شده ایمیل و پسوردی که طی ثبت نام وارد کردید همان اپل آیدی شماست.

 

 هر گونه کپی برداری غیر مجاز بدون ذکر نام گیفت گستر، پیگرد قانونی دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 + = نود یک